UWCASA
 
 

419.000

Bungalow in San Javier

100
 


Specificaties
Type
Bungalow
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Zwembad
Woningoppervlakte
65 m2
Kaveloppervlakte
150 m2
Afstanden
Omschrijving

Deze recente zuid-gerichte woning (opgeleverd in 2022) combineert modern comfort met een ideale ligging. Met 3 slaap en 2 badkamers, 2 aparte gastentoiletten en een privézwembad met tegenstroom (om te kunnen blijven zwemmen) en cascade is dit een plek waar u dagelijks van de Spaanse zon geniet. Deze woning ligt in een rustige omgeving, toch dicht bij winkels, restaurants en op amper 1 km. van het zandstrand.

Of u nu op zoek bent naar een tweede verblijf, een permanente woonst of een investering met verhuurmogelijkheden: deze woning heeft dit allemaal voor u als volgende eigenaar.

UW BINNEN GEBEUREN:

  • Energiezuinig
  • Dubbele beglazing
  • 2 extra gastentoiletten
  • 3 slaapkamers en 2 badkamers
  • Nieuwbouw, zeer goed onderhouden
  • Bebouwde oppervlakte: ca. 111 m² (65 m² gelijkvloers + 45 m² verdieping)

UW BUITEN GEBEUREN:

  • Perceel van 150 m²
  • Zuidoriëntatie, volop zon!
  • Terras gelijkvloers: 65 m²
  • Terras eerste verdieping: 18 m²
  • Dakterras van 45 m² met veel privacy
  • Privézwembad (16,5 m²) met tegenstroom en cascade
  • Parkeerplaats op eigen domein + extra parkeergelegenheid in de straat

Er is reeds een toeristenlicentie aanwezig (Casa Las Mullas).

UW OMGEVING
Op maar 1000 meter van het strand is dit een perfecte locatie om te genieten van het fantastische klimaat, met zijn prachtige promenade die een geweldige plek is om te wandelen, zowel overdag als ‘s avonds. Je vindt er verschillende restaurants en gezellige tapasbars vlak bij de zee.

Dit gebied biedt U een ruime keuze aan sportactiviteiten, waaronder seizoensgebonden watersporten en vele golfbanen in de omgeving.

Santiago de la Ribera ligt aan de Mar Menor, aan de kust van Murcia. Dit voormalige vissersdorp beschikt over 4 kilometer zandstrand met fijn, goudkleurig zand. Het mediterrane water is ideaal om het hele jaar door te genieten van zon, zee en watersport. De met palmbomen omzoomde promenade loopt langs de hele kustlijn.

Alles in de directe buurt is volledig bebouwd, dus er zijn geen nieuwe bouwprojecten die het uitzicht of de rust verstoren.

Gelegen op maar 30 autominuten van de luchthaven Murcia-Corvera en 1 uur van de luchthaven Alicante.

Instapklaar en ideaal voor wie wil genieten van zon, zee en comfort aan de Costa Cálida.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

444.500

Bungalow in Santiago de La Ribera

Costa Calida

 
 

455.000

Bungalow in Mijas Costa

Costa Del Sol

 
 

490.000

Bungalow in Manilva

MALAGA