Prachtig gepresenteerde Bungalow in CAMPOAMOR van 80 m2 in San Jose Acuzena-stijl quadwoning met totaal 2 slaap en 2 badkamers gelegen in de populaire residentiële gemeenschap Playa Golf II in Lomas de Cabo Roig.
Deze aantrekkelijke woning biedt u als volgende eigenaar een fantastische combinatie van buitenruimte, zeezicht en een lichte indeling, ideaal als permanente woning of vakantiehuis aan de Costa Blanca.
Deze complete woning beschikt over een privétuin met parkeergelegenheid op het perceel, een berging en een verhoogd voorterras, perfect om buiten te eten en te genieten van de zon. En, dat verder met de volgende specificaties en indeling:
Deze woning maakt deel uit van een goed onderhouden gemeenschap met toegang tot een gemeenschappelijk zwembad vlakbij.
Deze woning wordt aan u verkocht met geselecteerde meubelstukken, inclusief witgoed en airconditioning.
Gelegen in Lomas de Cabo Roig bevindt deze woning zich op korte rijafstand van een groot aanbod aan voorzieningen, waaronder supermarkten, winkels, bars, restaurants en commerciële centra.
De prachtige zandstranden van Cabo Roig, Campoamor en La Zenia, evenals diverse bekende golfbanen en het prachtige winkelcentrum Zenia Boulevard, zijn binnen enkele minuten bereikbaar met de auto.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.