UWCASA
 
 

€ 430.000

Villa in Dolores

1
 


Specificaties
Type
Villa
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Woningoppervlakte
139 m2
Kaveloppervlakte
2200 m2
Afstanden
Omschrijving

Volledig gerenoveerde villa voor u met privézwembad op een ruim perceel in Catral

Dit betreft een Villa in DOLORES van 139 m2 op een mooi vlak landgoed van 2.200 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers.

Droomt u nu ook van rust, ruimte en het echte Spaanse buitenleven, zonder in te leveren op comfort? Dan is deze volledig gerenoveerde villa in Catral absoluut het ontdekken waard.

Deze complete woning is gelegen op een royaal landgoed en biedt volop privacy en ruimte om het hele jaar door van het mediterrane klimaat te genieten. Centraal in de buitenruimte ligt het privézwembad: de ideale plek voor een verfrissende duik, lange zomerdagen in de zon of gezellige momenten met familie en vrienden.

Dankzij de volledige renovatie combineert deze woning een verzorgde uitstraling met hedendaags wooncomfort. De aparte keuken biedt voldoende ruimte voor wie graag uitgebreid kookt, terwijl de slaapkamers voorzien zijn van inbouwkasten.

Deze woning wordt bovendien gedeeltelijk bemeubeld verkocht, waardoor u meteen over een mooie basis beschikt om van deze villa uw eigen plek onder de Spaanse zon te maken.

Ook aan comfort werd gedacht. U beschikt als volgende eigenaar van deze woning onder andere over airconditioning, verwarming, elektrische voorzieningen, witgoed en binnen- en buitenverlichting.

Buiten komt deze villa pas echt tot haar recht. Naast het zwembad en de ruime tuin beschikt het perceel over een carport, parkeergelegenheid op eigen terrein en een solarium waar u in alle rust kunt genieten van de Spaanse zon.

Deze ligging biedt u bovendien een mooie balans tussen rust en bereikbaarheid. Dagelijkse voorzieningen bevinden zich op ongeveer 5 autominuten, terwijl u de zandstranden van de Costa Blanca in circa 20 autominuten bereikt. Golfliefhebbers vinden een golfbaan op ongeveer 15 autominuten en de luchthaven van Alicante is in circa 35 autominuten bereikbaar.

UW SAMENVATTING, Waarom deze villa eruit springt: Volledig gerenoveerdPerceel van ca. 2.200 m². Privézwembad. 3 slaap en 2 badkamers. Wordt gedeeltelijk bemeubeld verkocht. Airconditioning en verwarming. Solarium en ruime tuin. Carport en parkeren op eigen terrein. Maar ca. 20 autominuten van de kust. Rustige ligging met voorzieningen vlakbij.

Een heerlijke woning voor wie nu op zoek is naar privacy, ruimte en het mediterrane buitenleven. Ideaal als permanente woning, tweede verblijf of als plek om samen met familie en vrienden volop van Spanje te genieten.

Ziet u zichzelf hier binnenkort al genieten aan het zwembad? Neem contact op met ons voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. Deze villa moet u vooral eerst zelf komen ervaren.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

€ 455.000

Villa in Dolores

Costa Blanca

 
 

€ 430.000

Villa in Dolores

Costa Blanca

 
 

€ 485.000

Villa in Elche

ALICANTE