UWCASA
 
 

299.900

Penthouse in Los Montesinos

6
 


Specificaties
Type
Penthouse
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Woningoppervlakte
81 m2
Afstanden
Omschrijving

NIEUWBOUW COMPLEX VAN BUNGALOW APPARTEMENTEN IN VISTABELLA in de buurt van de golfbaan.

Dit betreft een nieuw Penthouse in LOS MONTESINOS van 81 m2, met totaal 2 slaap en 2 badkamers. De rest van deze woningen bestaan uit 2 of 3 slaapkamers bungalows, met:

  • op de begane grond met eigen tuin en,
  • op de bovenste verdieping met een privé solarium.

met verder een open keuken met de woonkamer, inbouwkasten en het terras.

Voor uw auto is er dan een eigen parkeerplaats, en een optie tot berging tegen een meerprijs.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten binnen dit complex van de gemeenschappelijke voorzieningen zoals het ruime zwembad met terrassen in de mooi aangelegde tuinen.

UW GOLFGEBIED: Op Vistabella Golf is er plaats voor iedereen. De baan is zo ontworpen dat iedere speler er van begin tot eind van kan genieten. De golvende straten, strategische bunkers of meren zijn enkele van de kenmerken die het tot een van de meest aantrekkelijke ontwerpen in de omgeving maken, waar elke slag een uitdaging en een genot voor de zintuigen is. De 18 holes van Vistabella Golf, par 72 en meer dan 6.000 meter lang, zijn ontworpen volgens de richtlijnen van de moderne velden met 4 tees van grote amplitude in elke hole, brede fairways en verhoogde bunkers.

UW AFSTANDEN: Het clubhuis & restaurant van Vistabella Golf en de plaatselijke bars en winkels liggen op 5 loopminuten afstand. De drukke stad San Miguel de Salinas & Los Montesinos liggen op 5 autominuten & de mooie Blauwe vlag stranden van Guardamar liggen op slechts 15 autominuten. De luchthaven van Alicante ligt op 35 autominuten afstand en de nieuwe luchthaven van Corvera Murcia ligt op 45 autominuten afstand.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

277.700

Penthouse in Orihuela Costa

ALICANTE

 
 

325.000

Penthouse in Algorfa

ALICANTE

 
 

365.000

Penthouse in Algorfa

ALICANTE