UWCASA
 
 

1.350.000

Penthouse in Manilva

29
 


Specificaties
Type
Penthouse
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Zwembad
 
Kaveloppervlakte
134 m2
Afstanden
Omschrijving

Wij presenteren dit ONWEERSTAANBARE DUPLEX PENTHOUSE op een onovertroffen locatie: een duplex penthouse in de gewilde enclave Puerto de La Duquesa.

Dit unieke moderne design Penthouse in MANILVA heeft een bebouwde oppervlakte van 133,51 m² en een spectaculair terras van 38,02 m² gecombineerd met comfort en een ontspannen levensstijl aan zee.

Verdeeld over twee verdiepingen biedt deze woning u als volgende eigenaar vier ruime slaapkamers, drie complete badkamers (waarvan twee en-suite) en een gastentoilet.

Deze woning is volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen en wordt volledig gemeubileerd en instapklaar opgeleverd. De moderne en functionele keuken staat in open verbinding met de woon en eetkamer in een open ruimte die aansluit op een onoverdekt terras met een indrukwekkend panoramisch uitzicht op de zee, de kustlijn en de jachthaven.

Een van de belangrijkste attracties van deze woning is het compacte, verwarmde dompelbad op het solarium, een ideale plek om in alle privacy te genieten van het mediterrane klimaat.

Bovendien beschikt u dan over airconditioning op elke verdieping, inbouwkasten, een lift, een barbecueplek en een charmante houten veranda die schaduw en warmte biedt aan de buitenruimte.

Voor uw auto’s zijn er dan twee grote parkeerplaatsen optioneel, in een ander blok vlakbij en een berging.

Gelegen in het hart van de jachthaven van La Duquesa en omgeven door alle voorzieningen: winkels, restaurants, openbaar vervoer, scholen en recreatiegebieden, biedt deze penthouse het beste van twee werelden: rust aan zee en een levendige sfeer met alles binnen handbereik. Een unieke kans om een exclusieve woning aan de Costa del Sol te verwerven.

Voor méér informatie laat het ons telefonisch weten of om een bezichtiging te plannen. Uw nieuwe woning in de haven wacht nu op u!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

1.250.000

Penthouse in El Paraíso

Costa Del Sol

 
 

1.450.000

Penthouse in Calpe

ALICANTE

 
 

1.255.000

Penthouse in San Pedro de Alcantara

Costa Del Sol