UWCASA
 
 

185.000

Penthouse in Moraira

231
 


Specificaties
Type
Penthouse
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Zwembad
 
Woningoppervlakte
82 m2
Afstanden
Omschrijving

Nu voor u verlaagd van € 195.000,- naar € 185.000,-!

Met uitzichten over de vallei vindt u dit Penthouse in MORAIRA van 82 m2, met totaal 2 slaap en 1 badkamers en een terras van 15 m2, in de woonwijk van Cumbre del Sol.

Als volgende eigenaar beschikt u dan over een complete woning met een entree, slaapkamers, een complete badkamer met douche en raam, een praktische open keuken en een ruime woon en eetkamer uitgerust met airconditioning.

Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het terras dat west georienteerd is en deels overdekt is met een pergola.

Voor uw auto is er dan ruime op de algemene parking.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten door uw toegang tot de grote gemeenschappelijke zwembaden in de prachtige tuinen met terrassen.

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

1.350.000

Penthouse in Manilva

MALAGA

 
 

475.000

Penthouse in Moraira

Costa Blanca

 
 

465.000

Penthouse in Denia

Costa Blanca