Op minder dan 1 km. van het zandstrand en alle voorzieningen vindt u deze luxueuze nieuwbouw Villa van CALPE van 284 m2 op een mooi vlak landgoed van 967 m2, en totaal 3 slaap en 3 badkamers.
Deze complete woning biedt u als eerste eigenaar verder de volgende specificaties, verdeeld over twee verdiepen:
Voor uw auto is er een garage met een directe toegang naar de woonkamer.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten op uw eigen terras met een zwembad van 4 x 8 meter. Rondom deze villa zal een mooie, mediterrane tuin met cipressen worden aangeplant om privacy te creëren.
UW EXTRA’S: Er is nog voldoende ruimte om naast de garage nog een carport te installeren of extra parkeerruimte te creëren. Deze villa is al voorzien van gekanaliseerde airconditioning, vloerverwarming en warm water via een aerothermisch systeem, en energie label A.
UW SAMENVATTING: De villa geeft u een mooi uitzicht op de Peñon de Ifach vanuit alle kamers en een ideale locatie voor wie graag rustig woont op wandelafstand van alle faciliteiten.
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.