In een groene zone met prachtige uitzichten en bij het Arenal strand en alle voorzieningen vindt u deze karakteristieke Villa in JAVEA van 228 m2 op een vlak landgoed van 914 m2, met totaal 4 slaap en 2 badkamers, en de volgende specificaties verdeeld over twee verdiepingen:
Voor uw auto is er dan een eigen garage en extra ruimte voor het parkeren van meerdere voertuigen op uw terrein.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten door toegang tot de tuin en uw eigen ruime privézwembad in de mooie tuin met terrassen.
UW EXTRA’S: Deze woning is al voorzien van centrale verwarming op olie en diverse airconditioningunits met warm-/koudfunctie, waardoor u het hele jaar door optimaal comfort heeft.
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.