Bungalow in ORIHUELA COSTA van 58 m2, met totaal 2 slaap en 1 badkamers, zoals te vinden op de bovenste verdieping met een interne trap naar uw eigen dakterras, als volgende eigenaar.
Gelegen op het zuiden, dus de hele dag zon op het terras.
Deze woning heeft in 2020 een nieuwe keuken gekregen en oogt gloednieuw. Verkocht met alle meubels en witgoed, behalve tv, en met nieuwe airconditioning in de woonkamer en keuken.
Gedeeld zwembad, en een korte rit naar het prachtige winkelcentrum La Zenia Boulevard.
De woning wordt momenteel verhuurd op basis van een langetermijncontract en een huurprijs van € 6.792,- per jaar. Indien u als volgende koper dat wenst, kan het huurcontract vóór de verkoop worden beëindigd.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.