Vrijstaande villa voor u te koop in Los Dolses
Op loopafstand van La Zenia Boulevard en dicht bij alle voorzieningen, met de stranden op korte rijafstand vindt u deze Villa in CAMPOAMOR van 142 m2 op een vlak perceel van 500 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers, en privé zwembad.
Deze complete en prachtige vrijstaande woning is gelegen in Los Dolses op een hoekperceel in één van de beste gebieden van de urbanisatie.
Deze woning is in uitstekende staat, recent buiten geschilderd en volledig instapklaar, met nieuwe Panasonic airconditioning (warm/koud).
Buiten beschikt de villa over een privé zwembad van 8 x 4 meter met nieuwe LED-verlichting, een verzorgde tuin, privé parkeerplaats met pergola en meerdere terrassen om het hele jaar door van het buitenleven te genieten.
Binnen biedt deze woning u als volgende eigenaar een praktische indeling met extra bergruimte, bijkeuken en veel natuurlijk licht.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.