UWCASA
 
 

459.000

Villa in Orba Valley

3
 


Specificaties
Type
Villa
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Woningoppervlakte
200 m2
Kaveloppervlakte
800 m2
Afstanden
Omschrijving

Met panoramische uitzichten over de groene sinaasappelboomgaarden richting de kustlijn van Denia vindt u deze Villa in ORBA VALLEI van 200 m2 op een vlak landgoed van 800 m2, met totaal 4 slaap en 3 badkamers, op een prachtige locatie in Benidoleig.

U beschikt als volgende eigenaar over een complete woning die traditioneel karakter met ruime, functionele leefruimtes combineert met ongeëvenaarde uitzichten.

Deze woning is verdeeld over twee verdiepingen, inclusief drie slaapkamers op de hoofdverdieping en een master suite met en-suite badkamer, plus een extra badkamer.

De benedenverdieping heeft een moderne stijl met een open woonkamer, keuken, badkamer en extra slaapkamer, ideaal als gastenverblijf of zelfstandig vakantieappartement.

Buiten wacht een prachtig aangelegde mediterrane tuin met meerdere terrassen, gezellige hoekjes en een privézwembad van 9×5 meter, perfect om van de zon, privacy en het panoramische uitzicht te genieten.

Tot slot beschikt deze villa over twee overdekte parkeerplaatsen via een praktische carport, waardoor comfort en functionaliteit volledig worden gecombineerd.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

460.000

Villa in Orba Valley

Costa Blanca

 
 

430.000

Villa in Orba Valley

Costa Blanca

 
 

400.000

Villa in Orba Valley

Costa Blanca